ماجرای بازداشت آزاده نامداری

دستگیری آزاده نامداری در فرودگاه در ورود به ایران .بازداشت آزاده نامداری در فرودگاه

بازداشت آزاده نامداری در فرودگاه بعد از بازگشت به ایران که خبر دستگیری آزاده نامداری بعد از انتشار عکس های بی حجاب آزاده نامداری در سوئیس در فرودگاه منتشر شده است.

گفته می شود آزاده نامداری بعد از برگشت به ایران درفرودگاه بازداشت شده، هنوز معلوم نیست وی از طرف چه ارگانی بازداشت شده است. این خبر از هیچ منبعی به طور رسمی تایید نشده است و سایت برترینا نیز این خبر را نه رد و نه تایید می کند.

یکى از مسئولان فرودگاه امام (ره) در گفتگو با خبرنگار “سینما” این خبر را تائید کرد.

آزاده نامداری اصلا به ایران نیامده است / ماجرای دستگیری این مجری زن شایعه است
⁣ماجرای بازگشت جنگجالی آزاده نامداری از کشور سوئیس به ایران حاشیه هایی را همراه داشت و از شامگاه دیشب خبری مبنی بر دستگیر شدن این مجری تلویزیونی اعلام شده بود که بعضی از رسانه ها ماجرا دستگیر شدن وی را تکذیب و رییس سازمان زندان  های تهران نیز اعلام کرد که آزاده نامداری به هیچ یک از زندان های تهران منتقل نشده است.
خبرنگار رکنا پس از پیگیری های مستمر در صحت یا تکذیب این خبر از یک منبع آگاه در فرودگاه شنید که آزاده نامداری هنوز به ایران بازنگشته است.
این در حالی است که غلامحسین اسماعیلی در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: من هم مثل شما از صبح در این مراسم حضور داشتم و اطلاعی از دستگیری مجری معروف صدا و سیما در بدو ورود به ایران ندارم.

 

 
هدیه های نفیس گوشی تبلت پول نقد:
راهنمای دانلود گزارش نسخه جدید گـزارش خرابی لینـک مشاهده QR